Bursa ipad tamiri ve servisi ekran değişimi

By admin
0
(0)
0 257
7 aylar önce

İletişim: 0532 799 1354

iPad Tamiri, Bursa İpad Ekran Değişimi Ve Servisi. Ön Cam Değişimi

Bizim için telefonları tamir etmekten daha fazlası var! Twin Falls'daki PhoneFixation, tüm teknik onarım ihtiyaçlarınız için tek adresli onarım mağazanızdır. İPad veya iPad Mini'niz hayatınızın bir parçasıdır ve kırıldığında, mümkün olan en kısa sürede yedeklenip çalışır durumda olmasını istersiniz.

Bugün iPad'inizi tekrar çalışır duruma getirirken Boise'daki Apple mağazasına iki saatlik bir yolculuk yapmanıza gerek yok. Cihazınız garanti kapsamı dışına çıktığında Geniusların gerçekten ekleyebileceğinden bahsetmiyorum bile! PhoneFixation'ı seçtiğinizde Apple'ın 200-379 $ 'lık iPad onarım fiyatlarını ödemekte sıkışıp kalmayacaksınız.

Ayrıca, tüm onarımlarımız, yüksek eğitimli teknisyenlerimiz tarafından yerinde yapılır. İPad'inizi öğle yemeğinde tükenmesi gereken zamandan daha kısa sürede elinize alabildiğimiz için birkaç günlüğüne kargoya vermenize gerek yok.

Çatlak ekranlar ve bitmiş piller, iPad'ler ve Android tabletler için en yaygın sorunlardır , ancak her türlü onarımı tamamlayabiliriz. Hangi modele veya nesile sahip olursanız olun, ekibimiz bunu halledebilir. Biz ilgileniriz:

  • kırık ekranlar
  • hatalı şarj bağlantı noktaları
  • su hasarı
  • bitmiş piller
  • bozuk hoparlörler
  • kulaklık jakları
  • Aradaki her şey

Size mümkün olan en hızlı, en uygun fiyatlı hizmeti sunmak için, tüm büyük tablet markaları için yüksek kaliteli parçalar stoklarız. Aslında, çoğu onarım 30 dakikadan daha kısa sürede tamamlanabilir. Ek olarak, sertifikalı teknisyenlerimiz, tabletinizin emin ellerde olmasını sağlamak için gelişmiş eğitim modülleriyle yarıştı. İPad'inizi tamire getirmeden önce, mümkünse verilerinizi yedeklemeniz önemlidir. iCloud, çoğu insan için en iyi seçenektir. Nasıl olduğundan emin değil misiniz? Bilgili personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

İşlem basittir ve onarımınızı ayarlamanız yalnızca birkaç dakika sürer. Sadece bir randevu ayarlayın veya PhoneFixation'a uğrayın; bir teknisyen ücretsiz bir teşhis gerçekleştirecek ve tamiri yapmanın ve sizi yola koymanın ne kadar süreceğini size tam olarak bildirecektir. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle aynı gün randevuları sunuyoruz ve aynı zamanda uğurlu onarımları da kabul ediyoruz.

İPad'iniz bıçağın altındayken hayatınıza geri dönmeniz mi gerekiyor? Onarımınızı güvenli web sitemizden çevrimiçi olarak takip edin.

PhoneFixation ayrıca, yeni onarılan tabletinizi koruyabilmeniz için iPad'ler ve iPad Mini'ler için çeşitli kılıflara sahiptir. Ekibimiz müşterilerimizi seviyor, ancak düzenli olmamayı tercih ettiğinizi de biliyoruz!

PhoneFixation'daki amacımız, birinci sınıf müşteri hizmeti ve yüksek kaliteli onarımlar sağlamak, hizmetimizi mümkün olduğunca acısız ve uygun maliyetli hale getirerek, gününüze devam edebilmenizi sağlamaktır.

Düşük fiyat garantimiz ve birinci sınıf onarım garantimiz sayesinde, iPad'iniz yepyeni ve saygın bir servis ekibiyle çalışmanın getirdiği gönül rahatlığıyla buradan çıkacaksınız.

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.