Huawei Mate 10 Batarya Değişimi Bursa

By admin
0
(0)
0 247
8 aylar önce

İletişim: 05327991354

Bursa Huawei Mate 10 BATARYAM MI ARIZALI YOKSA CİHAZIM MI ?

Değerli Müşterimiz Öncelikle  merhabalar Huawei Mate 10 batarya (pil) arızası belirtilerini aşağıda sıralayacağım;

  • Huawei  Mate 10 pilinin de diğer cep telefonları gibi belirli bir dayanma süresi vardır örn:1-1,5 yıl ya da 500 kere dolum vb…
  • Huawei Mate 10 bataryası 1 günden daha az gidiyor ise ya da gün içerisinde birden fazla şarja bağlama gereği duyuyorsanız Huawei Mate 10’in bataryası bitmek üzeredir.
  • Öte yandan Huawei Mate 10 bataryası dolu iken birdenbire kapanıyor ve siz tekrar cihazınızı açtığınızda batarya dolu gösteriyor ise buda bataryanın arızalı olduğuna dair bir işarettir.
  • Ayrıca batarya seviyesinde gözle görülür bariz ve hızlı bir düşüş varsa, mesela batarya seviyesi % 80 den bir anda %40 a düşmesi gibi, Huawei Mate 10 bataryası bitmek üzeredir.
  • Huawei Mate 10 cihazınızın ekranı yukarı doğru bombe yapabilir yani şişebilir, bunun sebebi batarya şişmesidir vakit kaybetmeden ve ekrana zarar vermeden batarya değişimi gerçekleştirilmelidir.
  • Yukarıda sıraladığım tüm durumlar Huawei Mate 10 batarya probleminin belirtileridir, Fakat bu belirtiler düşük bir ihtimal de olsa Huawei Mate 10’da var olan bir kısa devre arızasından da kaynaklanabilir. Bu arızayı siz Huawei Mate 10 kullanıcılarının tespit etmesi olanaksızdır, Tamirci Abi onarım merkezine ulaştığınızda veya cihazınızı bize yolladığınızda, Huawei marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde uzmanlaşmış elemanlarımız tarafından multimetre dediğimiz bir cihaz ile tespit edilecektir. Tespit süresi maximum 30 dakika olup arıza tespiti tamamen ücretsizdir.

Bursa Huawei batarya değişimi 2020 fiyat listesi, batarya değişimi yapılırken nelere dikkat edildiği ve aynı zamanda KA Bilişim teknik servis odamızda onarım süreçlerinin nasıl işlediğini izleyebilmeniz özel bir video paylaşımı yapılmıştır.

“Huawei batarya değişimi” alanında uzman ve tecrübeli HUAWEI teknisyenlerimiz Kemal Ayhan tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.