iPhone 11 Pro Ekran Ön Cam Değişimi Bursa Tamiri Servisi, Ka Bilişim

By admin
0
(1)
1 292
1
10 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 11 Pro Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 11 Pro'ya sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 11 Pro onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 11 Pro'nuz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 11 Pro'nuzu Ka Bilişim'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Apple, Eylül 2019'da iPhone 11 Pro'daki ilk üçlü kamera sistemini piyasaya sürdüğünde dikkatleri üzerine çekti. Kamera yalnızca dört kata kadar daha fazla sahne yakalamakla kalmaz, aynı zamanda görüntünüze otomatik olarak vurgu ve gölge ayrıntılarını ekleyen Smart HDR sunar. Apple, en son sürümleri için bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en hızlı çipi üretti. Bu yeniliklere rağmen kazaların olması kaçınılmazdır. Bazı teknik sorunlar yaşıyorsanız, endişelenmeyin. Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımındaki uzman teknisyenler, iPhone 11 Pro onarım hizmetlerinizle ilgilenecektir .

 

Apple iPhone 11 Pro Ekran Onarımı

İPhone 11 Pro, bugüne kadarki herhangi bir Apple telefonun en parlak ve en güç verimli ekranına sahip. 5,8 inç ekran ve HDR ekran, bu iPhone'u mükemmel bir eğlence cihazı haline getiriyor. Kendinizi Apple iPhone onarımına ihtiyaç duyuyorsanız, hızlı ve uygun fiyatlı bir düzeltme için Ka Bilişim'ye güvenebileceğinizi bilmek güzel.

Ka Bilişim'yi ziyaret ederken, ekran koruma ürünlerimize göz atmayı unutmayın. Mobil cihazınıza bir kılıf ve temperli cam uygulamak, yeni onarılan ekranınızın gelecekte hasar görmesini önlemeye yardımcı olabilir.

 

Apple iPhone 11 Pro Su Hasar Onarımı

IP68 sınıfı bir cihaz olan iPhone 11 Pro, 30 dakikaya kadar 4 metre derinliğe kadar su tutabilir. Cihaz, günlük dökülmelere ve toza dayanacak şekilde tasarlanmıştır, ancak su geçirmez olduğu düşünülmemektedir. Günlük aşınma ve yıpranma, dökülmeleri idare etme yeteneğini azaltabilir. İPhone 11 Pro'nuzun su hasarına maruz kaldığından şüpheleniyorsanız, ücretsiz bir onarım tahmini için Ka Bilişim'deki profesyonellere ulaşın.

Kırık ekranları değiştirmeye ve su hasarını gidermeye ek olarak, Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı çeşitli başka hizmetler sunar. Pil değişimleri, kamera onarımları, hoparlör değişimleri ve daha fazlası için Ka Bilişim'yi ziyaret edin. İPhone 11 Pro'nuz hakkında daha fazla bilgi için yerel Ka Bilişim 'niz ile iletişime geçin  .

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.