iPhone 12 Ekran Ön Cam Değişimi Bursa Tamiri Servisi, Ka Bilişim

By admin
0
(1)
1 374
1
9 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 12 Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 12'ye sahipseniz, güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 12 onarım servisine sahip olmak kesinlikle içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 12'niz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 12'nizi Ka Bilişim'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Pro sürümü ile birlikte Apple, iPhone 12'yi 2020 Ekim ayı sonlarında piyasaya sürdü. Bu merakla beklenen akıllı telefon, etkileyici uçtan uca OLED ekranı, düşmeye dayanıklı teknolojisi ve çift kamera sistemi ile Apple kullanıcılarını büyüledi. Bu telefon alüminyum kenarlara ve dayanıklı seramik korumaya sahip olsa da, kazara düşme ve hasara karşı yine de hassastır. İPhone 12 onarım hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda , Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı'ndaki yerel teknik uzmanlarınıza başvurun .

 

iPhone 12 Ekran Onarımı

Super Retina XDR ekranla, iPhone 12'nin ekranının en iyi özelliklerinden biri olduğu inkar edilemez. Seramik koruma size dört kat daha iyi düşme performansı sunsa da, iPhone 12 ne yazık ki hala çatlaklara ve çizilmelere eğilimlidir. Akıllı telefonunuzun ekranını yanlışlıkla kırarsanız, Ka Bilişim'deki teknisyenlere güvenebilirsiniz. Çalışanlarımız, yüksek kaliteli ekran onarımları sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Çoğu durumda, içeri girdiğiniz gün ekranınızı değiştirebilirsiniz. Mağazalarımız ayrıca  gelecekteki düşmelere karşı korumak için çeşitli akıllı telefon kılıfları, kapaklar ve ekran koruyucuları da tedarik etmektedir  . İPhone ekran onarımınız hakkında ücretsiz bir tahmin almak için bugün bizimle iletişime geçin!

 

iPhone 12 Su Hasar Onarımı

İPhone 12 su sıçramasına, suya ve toza dayanıklıdır. Yine de, IP68 derecesine sahip olsa bile, tamamen su geçirmez değildir. İPhone 12'niz 30 dakika veya daha uzun süre suya maruz kalırsa veya suya batırılırsa sıvı hasarına yenik düşebilir. Su hasarının akıllı telefonunuzun performansını engellediğini düşünüyorsanız, mümkün olan en kısa sürede size en yakın Ka Bilişim mağazasına gidin. Onarım uzmanlarımız hasarı test edecek ve Apple iPhone onarımınız için size ücretsiz bir tahmin sunacak .

Çatlak ekran ve su hasarı hizmetleri sunmanın yanı sıra, Ka Bilişim uzmanları çok sayıda diğer cihaz sorunlarının ve arızalarının onarılması konusunda eğitilmiştir . Kırık bir mikrofon, bitmiş bir pil veya aradaki herhangi bir şey olsun, sizi teminat altına aldık. Başlamak için  size yakın bir Ka Bilişim mağazası bulun !

  • bursa Telefon Tamiri
    Ön Cam değişimi sadece iç ekran da ve dokunmatik de sorun olmadığı durumlarda yapılabilmektedir. bilgi için 0532 799 1354
    9 aylar önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.