iPhone 12 Mini Ekran Ön Cam Değişimi Bursa Tamiri Servisi, Ka Bilişim

By admin
0
(1)
0 370
1
10 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 12 Mini Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 12 mini'ye sahipseniz, güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 12 mini onarım servisine sahip olmak kesinlikle içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 12 mini'nizin ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda, Ka Bilişim , işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 12 mini'nizi Ka Bilişim 'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Apple , iPhone 12'yi piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra iPhone 12 mini ile kullanıcıları etkiledi. Piyasadaki en hafif, en küçük ve en ince 5G telefonlardan biri olmanın yanı sıra, bu mini modelde keyfini çıkarabileceğiniz birçok özellik var. Uçtan uca OLED ekrana, seramik kalkan teknolojisine, çift kamera sistemine ve çok daha fazlasına sahiptir. İPhone'unuza zarar vermek muhtemelen düşünmek isteyeceğiniz en son şey olsa da, hiç beklemediğiniz anda kazara düşme veya çizilme olabilir. Cihazınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için CPR Cep Telefonu Onarımı'ndaki uzmanlara danışın. Bizim iPhone 12 mini onarım  hizmetleri şiddetli su hasarına küçük çiziklerden, her şeyin çaresine. 

 

iPhone 12 Mini Ekran Onarımı

İPhone mini en son teknolojiyle dolu olsa da 5,4 inçlik Super Retina XDR ekran açık ara en dikkat çekici özellik. Kazara bir damla ekranınızı çatlar veya hatta parçalarsa, en yakın Ka Bilişim mağazanıza acele edin. Ka Bilişim 'de çalışanlarımız, iPhone 12 mini ekran onarımı sağlama konusunda kapsamlı bir şekilde eğitilir. Hepsinden iyisi, her onarımın  sınırlı bir ömür boyu garantiyle desteklenmesi . Buradayken InvisibleShield ekran koruyucularımız hakkında soru sormayı unutmayın  . Teknisyenlerimiz, gelecekteki düşmelerden ve hasarlardan korumak için akıllı telefonunuza endüstri lideri temperli cam takabilir.

 

iPhone 12 Mini Su Hasar Onarımı

Birçok iPhone modeline benzer şekilde iPhone 12 mini de IP68 derecesine sahiptir. Su sıçramasına, suya ve toza dayanıklı olarak pazarlanmasına rağmen, yüzde 100 su geçirmez değildir. Zamanla normal aşınma ve yıpranma, cihazınızın sıvı hasarından kurtulma şansını azaltır. İPhone'unuz havuza veya çamaşır makinesine dalmaya başlarsa, kaliteli iPhone 12 mini su hasarı onarım hizmetleri için Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımına gidin.

Her zamanki kırık ekran veya sudan zarar görmüş akıllı telefonun yanı sıra, Ka Bilişim 'deki onarım teknisyenleri çeşitli diğer cihaz sorunlarını teşhis edebilir ve düzeltebilir. Kırık kameralar ve hoparlörlerden bitmiş pillere ve daha fazlasına kadar her şeyi onarıyoruz. İPhone onarım hizmetlerimiz  hakkında daha fazla bilgi edinmek  ve ücretsiz onarım tahmini talep etmek için yakındaki Ka Bilişim mağazanızla iletişime geçin  .


Kaça mal olacak?

Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımında, iPhone 12 mini onarım hizmetleri bankayı kırmak zorunda değil. Hizmetlerimiz hem hızlı hem de bütçe dostudur. Hasarın türüne ve iPhone'unuzdaki hasarın boyutuna bağlı olarak onarım maliyetleri değişiklik gösterir. İPhone 12 mini onarım hizmetlerinizle ilgili doğru bir tahmin için lütfen yerel Ka Bilişim mağazanızla iletişime geçin .

İPhone 12 mini'nizi Onarabiliriz

 • Aynı Gün Onarım
 • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
 • Yalnızca Yüksek Kaliteli Parçalar
 • Özel Eğitimli Personel
 
 • Ücretsiz Tahminler
 • Mevcut Cihazınızı Satın Al / Sat / Takas Et
 • Yerel servis
 • Ömürboyu kısıtlı garanti
 • bursa Telefon Tamiri
  Ön Cam değişimi sadece iç ekran da ve dokunmatik de sorun olmadığı durumlarda yapılabilmektedir. bilgi için 0532 799 1354
  10 aylar önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.