iPhone 12 Pro Ekran Ön Cam Değişimi Bursa Tamiri Servisi, Ka Bilişim

By admin
0
(1)
0 314
1
9 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 12 Pro Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 12 Pro'ya sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 12 Pro onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 12 Pro'nuz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim , işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 12 Pro'nuzu Ka Bilişim 'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

İPhone 12 koleksiyonu, Apple'ın 5G'ye girişidir. Yeni nesil ağdan güç alan iPhone 12 Pro, daha yüksek hızlar ve daha güçlü bağlantı sağlar. Keskin ve renkli ekran, gelişmiş kamera ve yepyeni MagSafe şarj cihazı gibi diğer önemli özelliklerle, bu cihazın neden çevrimiçi raflardan ve mağaza içi raflardan uçtuğunu anlamak kolaydır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Ka Bilişim Cep Telefonu Onarım teknisyenleri yardım etmek için buradalar! İPhone 12 Pro onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

 

Apple iPhone 12 Pro Ekran Onarımı

İPhone 12 Pro ekranı şüphesiz en çok konuşulan özelliklerinden biridir. OLED, iPhone 11 Pro ve diğer önceki modellerde bulunan eski LCD'den ciddi bir yükseltmedir . Yanlışlıkla düşme, bu izleme deneyiminin kalitesini anında etkileyebilir. Ka Bilişim  Cep Telefonu Onarımında ekranını değiştirerek telefonunuza ihtiyacı olan Ka Bilişim 'yi verin! İPhone 12 Pro ekran onarımlarımız hızlı ve ekonomiktir ve yalnızca birinci sınıf yedek parçalarla tamamlanır. Mağazadayken cihazınızı alırken, gelecekteki herhangi bir fiş için bir kılıf ve ekran koruyucu aldığınızdan emin olun!

 

Apple iPhone 12 Pro Su Hasar Onarımı

İPhone 12 Pro'nun IP68 derecesi vardır, yani 30 dakikaya kadar beş fit suya daldırılabilir. Bu, kazara içki dökülmelerine veya havuza, plaja veya küvete hızlı dalışlara karşı korunmaya yardımcı olsa da, düşmenin neden olduğu bazı artık aşınma ve yıpranma fark edebilirsiniz. Böyle bir durumda, nemin yayılmasını önlemek için telefonunuzu profesyonel bir tamir ettirmek en iyisidir. Ka Bilişim  Cep Telefonu Onarımı ayrıca iPhone 12 Pro için uygun fiyatlı su hasarı onarımı sunar. Teknisyenlerimiz cihazınızı açıp inceleyecek, dahili bileşenlerini kurutacak ve olaydan kalan istenmeyen parçacıkları veya kalıntıları temizleyecektir. Size iade etmeden önce, cihazınızı tekrar optimum çalışma durumunda olduğundan emin olmak için test edeceğiz!

Çatlak ekranlar ve su hasarı, Ka Bilişim teknisyenlerinin düzeltmek için eğitildiği birçok sorundan sadece birkaçıdır. Ek olarak, çoğu Apple iPhone'a da hizmet veriyoruz ! İPhone 12 Pro'nuzun onarımına başlamak için, ücretsiz onarım tahmini için yerel Ka Bilişim mağazanızla iletişime geçin .


Kaça mal olacak?

Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımında, iPhone 12 Pro onarım hizmetlerinin bankayı kırması gerekmez. Hizmetlerimiz hem hızlı hem de bütçe dostudur. Hasarın türüne ve iPhone'unuzdaki hasarın boyutuna bağlı olarak onarım maliyetleri değişiklik gösterir. İPhone 12 Pro onarım hizmetlerinizle ilgili doğru bir tahmin için lütfen yerel Ka Bilişim mağazanızla iletişime geçin .

İPhone 12 Pro'nuzu Onarabiliriz

 • Aynı Gün Onarım
 • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
 • Yalnızca Yüksek Kaliteli Parçalar
 • Özel Eğitimli Personel
 
 • Ücretsiz Tahminler
 • Mevcut Cihazınızı Satın Al / Sat / Takas Et
 • Yerel servis
 • Ömürboyu kısıtlı garanti
 • bursa Telefon Tamiri
  Ön Cam değişimi sadece iç ekran da ve dokunmatik de sorun olmadığı durumlarda yapılabilmektedir. bilgi için 0532 799 1354
  9 aylar önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.