iPhone 12 Pro Max Ekran Ön Cam Değişimi Bursa Tamiri Servisi, Ka Bilişim

By admin
0
(1)
1 301
1
9 aylar önce

İletişim: 0532 799 1354

iPhone 12 Pro Max Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 12 Pro Max'iniz varsa, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 12 Pro Max onarım servisine sahip olmak içiniz rahat olsun. İPhone 12 Pro Max'inizin ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 12 Pro Max'inizi Ka Bilişim'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan birçok birinci sınıf ikinci el cihazdan biri ile takas edebilirsiniz.

İPhone 12 Pro Max, özellikle hepimizdeki fotoğrafçılar için çok çeşitli özel yeni nesil özelliklere sahiptir. 6,7 inç boyutundaki bu Pro Max modeli, şimdiye kadar bir iPhone'da piyasaya sürülen en büyük Super Retina XDR ekrana sahip. Optimum görüntüleme ve çekim yetenekleri, 5G bağlantısı ve yepyeni MagSafe şarj konektörü ile cihazınızın mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını isteyeceksiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu, herhangi bir sorunu çok yaygınlaşmadan önce halletmektir! Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı yardımcı olabilir. İPhone 12 Pro Max onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

 

Apple iPhone 12 Pro Max Ekran Onarımı

Ekstra geniş OLED ekran, muhtemelen diğer modellere göre iPhone 12 Pro Max'i seçmenizin en önemli nedenlerinden biridir. Güçlü, yüksek tanımlı bir görüntüleme deneyimi söz konusu olduğunda, Pro Max, herhangi bir web taraması, galeri kaydırma, video izleme veya oyun oynama için mutlak bir zorunluluktur. Net, kusursuz bir ekranla bu anların amacına uygun şekilde keyfini çıkarmaya devam edin! Yakınınızdaki lider iPhone 12 Pro Max ekran onarım servisi Ka Bilişim ile kalan çatlaklara, yongalara veya parçalanmalara iyi bakın!

 

Apple iPhone 12 Pro Max Su Hasar Onarımı

Anı yakalamak ve cihazınızın bir sıçrama bölgesine düşmesini sağlamak çok kolay! Neyse ki, IP68 derecesiyle, iPhone 12 Pro Max'iniz 30 dakikadan kısa bir süre beş fit derinliğe kadar suya düşerse örtülmelidir. Zaman zaman hasar tahmin edilenden daha şiddetli olabilir. Su hasarı, olay meydana geldikten sonra sıklıkla yolun aşağısında yeniden ortaya çıkar. Ortaya çıkan herhangi bir sorun olduğunu fark ederseniz, cihazınızı kontrol ettirmelisiniz. Su hasarı olabilir, bu nedenle nemin yayılmasını önlemek için bir profesyonel tarafından incelenmelidir. Ka Bilişim, iPhone 12 Pro Max su hasarı onarımlarını ele alma konusunda çok bilgili. Cihazınızı açıp inceleyeceğiz, dahili bileşenlerini kurutacağız ve cihazınızı optimum çalışma koşullarına geri getirmek için istenmeyen parçacıkları temizleyeceğiz!

Kırık ekran olmayan veya su hasarından kaynaklanan bir sorunla mı başa çıkıyorsunuz? Endişelenmeyin - bunlar en yaygın iPhone onarımlarımızdan ikisidir , ancak pil ve hoparlör değişimleri ve kamera onarımları dahil olmak üzere çok daha fazlasını işliyoruz. Ücretsiz onarım tahmini için yerel Ka Bilişim mağazanızla iletişime geçerek bir onarım işlemine başlayın !


Kaça mal olacak?

Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımında, iPhone 12 Pro Max onarım hizmetleri bankayı kırmak zorunda değil. Hizmetlerimiz hem hızlı hem de bütçe dostudur. Hasarın türüne ve iPhone'unuzdaki hasarın boyutuna bağlı olarak onarım maliyetleri değişiklik gösterir. İPhone 12 Pro Max onarım hizmetlerinizle ilgili doğru bir tahmin için lütfen yerel Ka Bilişim mağazanızla iletişime geçin .

İPhone 12 Pro Max'inizi Onarabiliriz

 • Aynı Gün Onarım
 • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
 • Yalnızca Yüksek Kaliteli Parçalar
 • Özel Eğitimli Personel
 
 • Ücretsiz Tahminler
 • Mevcut Cihazınızı Satın Al / Sat / Takas Et
 • Yerel servis
 • Ömürboyu kısıtlı garanti
 • bursa Telefon Tamiri
  Ön Cam değişimi sadece iç ekran da ve dokunmatik de sorun olmadığı durumlarda yapılabilmektedir. bilgi için 0532 799 1354
  9 aylar önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.