iPhone 7 Ekran Ve Ekran Ön Cam Değişimi Servis Tamiri KA Bilişim Bursa

By admin
0
(0)
0 297
1
SKU-G8K7310
9 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 7 Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 7'ye sahipseniz, güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 7 onarım servisine sahip olmak kesinlikle içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone 7'niz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 7'nizi Ka Bilişim'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Apple, 2016 yılının Eylül ayında iPhone 7'yi piyasaya sürdü. Daha uzun pil ömrü ve gelişmiş yeni kamera sisteminden yüzde 25 daha parlak ekrana ve yeni siyah ve simsiyah yüzeylere kadar iPhone 7, Apple kullanıcılarının sevdiği tüm özellikleri bir sonraki seviyeye taşıyor. .

 

Apple iPhone 7 Ekran Onarımı

İPhone 7'ye yerleştirilmiş çok sayıda yeni ve heyecan verici teknolojiyle, sevgili iPhone 7'nizin yere düştüğünü görürseniz panik durumuna girebilirsiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok! Ka Bilişim teknisyenleri, uzman iPhone 7 ekran onarımları ve değişimlerini gerçekleştirmek için profesyonel olarak eğitilmiştir. Ekranınızı ve LCD'nizi değiştirmek için yalnızca kaliteli parçalar ve özel araçlar kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Hızlı, kaliteli iPhone 7 ekran onarımını deneyimlemek için yerel Ka Bilişim mağazanızı bugün ziyaret edin!

 

Apple iPhone 7 Su Hasarı

İPhone 7'nin suya dayanıklı olduğu düşünülse de kesinlikle su geçirmez değildir. Cihaz, kontrollü laboratuvar koşullarında IP67 olarak derecelendirilirken, Apple'ın sitesinde yer alan ince yazılar, zamanla telefonun su geçirmezliğinin aşınma ve yıpranma nedeniyle azalabileceğini kabul ediyor. Ayrıca Apple, sıvı hasarının garanti kapsamında olmadığını belirtir.

Su geçirmez etikete rağmen iPhone 7'nizde su hasarı var gibi görünüyorsa, cihazı kapatın ve hemen yerel Ka Bilişim mağazanızı ziyaret edin. Teknisyenlerimiz iPhone 7'nizi açacak, içini kurutacak, cihazı enkazdan temizleyecek ve kalıcı olarak hasar görmüş parçaları değiştirecektir. İPhone 7'niz hiç vakit kaybetmeden yeni kadar iyi olacak! İPhone 7 su hasarı onarımınız hakkında ücretsiz bir tahmin için bugün Ka Bilişim'yi ziyaret edin.

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.