iPhone 7 Plus Ekran Ve Ekran Ön Cam Değişimi Servis Tamiri KA Bilişim Bursa

By admin
0
(0)
0 254
1
9 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone 7 Plus Onarım Hizmetleri

Apple iPhone 7 Plus'a sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 7 Plus onarım servisine sahip olmak içiniz rahat olsun. İPhone 7 Plus'ınız ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, Ka Bilişim, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 7 Plus'ınızı Ka Bilişim'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Apple, en son iPhone modeli iPhone 7 Plus'ı 2016 yılının Eylül ayında piyasaya sürdü. Yepyeni 12 MP geniş açılı kameralar, toz ve su geçirmezlik, A10 Fusion Çip, Retina HD ekran, stereo hoparlörler ve iOS 10 ile bu, Apple'ın şimdiye kadarki en güçlü telefonu. Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı, yeni telefonunuzun en iyi durumda kalmasını sağlamak için tüm iPhone 7 Plus onarım hizmetlerine sahiptir.

 

Apple iPhone 7 Plus Ekran Onarımı

Yeni tasarım, geliştirilmiş teknoloji ve daha fazla özellik, iPhone 7 Plus'ı diğerlerinden ayırıyor. Elinizde bu kadar çok teknoloji olması, iPhone 7 Plus'ı düşürme ve ekranın çatlamasını duyma hissini yeni parlak bir cihazla olabilecek en kötü şeylerden biri gibi hissettirebilir. Neyse ki, iPhone 7 Plus piyasadaki en güçlü ekran malzemesine sahip, ancak yine de hayat devam ediyor.

Kendinizi kırık bir iPhone 7 Plus ekranıyla bulursanız, Ka Bilişim Cep Telefonu Tamirindeki uzman teknisyenler yardımcı olabilir! Hasarlı iPhone ekranlarını düzeltmeye yönelik profesyonel eğitimle CPR, hızlı ve uzman onarım hizmetlerimizle sizi hemen içeri ve dışarı alabilir. İPhone'unuzun camını ve LCD'sini değiştirmek için yalnızca yüksek kaliteli araçlar ve malzemeler kullanıyoruz. Kolay ve profesyonel iPhone 7 Plus ekran onarımları için yerel Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımınızı bugün ziyaret edin.

 

Apple iPhone 7 Plus Su Hasarı

Neyse ki Apple hayranları için, teknoloji devi sonunda su sıçramasına ve suya dayanıklı bir telefon talebini yanıtladı. İPhone 7 Plus nihayet IP67 derecesiyle suya ve toza dayanıklıdır. Bu, iPhone 7 Plus'ınızın bir metreye kadar derinlikte 30 dakikaya kadar su altında tutulabileceği anlamına gelir. Telefonunuzu yanlışlıkla bir su birikintisine, lavaboya veya bir restoranda bardağınızı düşürdüğünüzde en kötüsünden korkmak artık bir endişe değil!

Ancak bazen kazalar olur ve bu pahalı teknoloji parçası bir havuzda veya daha kötüsü çamaşır makinesinde kaybolur. Korkma! Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımındaki uzmanlar, hasar yeterince hızlı tespit edildiğinde sudan zarar görmüş bir telefonu tamir etmeye yardımcı olabilir. Teknisyenlerimiz cihazı açabilir, kalıntıları temizleyebilir, kurutabilir ve herhangi bir hasarlı parçayı değiştirebilir, böylece cihaz kısa sürede tekrar çalışır hale gelecektir. Kendinizi suya doygun bir iPhone 7 Plus ile bulursanız, su hasarı onarımları hakkında bir tahmin için yerel Ka Bilişim 'nizi arayın.

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.