iPhone SE Ekran Ön Cam Değişimi Bursa Tamiri Servisi, Ka Bilişim

By admin
0
(1)
0 314
1
10 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone SE Onarım Hizmetleri

Apple iPhone SE'ye sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone SE onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone SE'nizin ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda, Ka Bilişim işi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone SE'nizi Ka Bilişim'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımında, hem orijinal iPhone SE'ye hem de iPhone SE 2020'ye hizmet veriyoruz. Kırık ekranlar ve su hasarından zayıf pil ömrü ve daha fazlasına kadar, hepsini düzeltmek için gerekli araçlara ve uzmanlığa sahibiz!

iPhone SE Ekran Onarımı

Sevgili iPhone SE'nizin yere düştüğünü görmek yürek burkan olabilir! İPhone SE'niz düşüşten sağ çıkamazsa ve ekranı kırık bir ekranla alırsanız endişelenmeyin! Fişler olur. Bu yüzden Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımı, mobil hayatınızı kurtarmak için burada!

Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımındaki uzmanlar, güncellenmiş iPhone SE 2020'nin yanı sıra orijinal iPhone SE için iPhone SE ekran onarımlarını gerçekleştirmek üzere özel olarak eğitilmiştir. Başlamak ve bir randevu ayarlamak için yerel Ka Bilişim mağazanızdan ücretsiz bir onarım teklifi isteyin. İPhone ekran onarımlarının çoğu, siz mağazada beklerken olmasa da, gün içinde yapılabilir. Ayrıca, onarımlarımız Ka Bilişim'nin sınırlı ömür boyu garantisiyle desteklenmektedir . Onarım sonrası ekranınızın arızalanmaya başladığı nadir durumlarda, yardım etmek için burada olduğumuzdan emin olabilirsiniz!

İPhone SE onarımınızın tamamlanmasını beklerken, cihazınızı gelecekteki düşmelerden korumak için koruyucu aksesuarlarımıza ve ekran koruyuculara göz atmayı unutmayın. Yetkili InvisibleShield Garanti ve Kurulum Merkezi olarak, iPhone sahipleri için mevcut en iyi ekran korumalarından bazılarını mağazalarımızda taşıyoruz!

iPhone SE Su Hasar Onarımı

Önceki modellerinde olduğu gibi iPhone SE suya dayanıklıdır, ancak su geçirmez olması gerekmez. Telefonunuz tuvalete talihsiz bir dalış yaparsa veya yıkamadan geçerse panik yapmayın. Ka Bilişim sayesinde bu su dolu cihazlar için tüm umutlar yitirilmiyor. Yeterince yakın zamanda bize getirildiğinde, teknisyenlerimiz cihazı onarım için değerlendirebilir, açabilir, kurutabilir ve hasarlı parçaları değiştirebilir.

başlamaya hazır mısın? Yerel Ka Bilişim mağazanızda hızlı, uygun fiyatlı iPhone SE onarım servislerini bulun ! Yetenekli teknisyenlerimiz mobil hayatınızı kurtarmak için sabırsızlanıyor.

  • bursa Telefon Tamiri
    Ön Cam değişimi sadece iç ekran da ve dokunmatik de sorun olmadığı durumlarda yapılabilmektedir. bilgi için 0532 799 1354
    10 aylar önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.