iPhone XS Ekran ön cam Değişimi Bursa iphone tamiri servisi

By admin
0
(0)
0 272
1
10 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

iPhone XS Onarım Hizmetleri

Apple iPhone XS'iniz varsa, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone XS onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. İPhone XS'nizin ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyacı olduğunda, Ka Bilişim , işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone XS'nizi Ka Bilişim 'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Eylül 2018'de piyasaya sürülen Apple iPhone XS, Super Retina ekran, A12 biyonik çip, Çift SIM, 12 MP çift kamera sistemi, 3D Touch ve çok daha fazlası gibi çığır açan teknolojilerle doludur. Yeni iPhone XS'nizde bulunan pek çok özelliği kullanmaktan sizi alıkoyacak kazara hasarlara izin vermeyin. Bunun yerine, hızlı, profesyonel iPhone XS onarım hizmetleri için Ka Bilişim Cep Telefonu Onarımına güvenin .

 

iPhone XS Ekran Onarımı

İPhone XS'deki 5,8 inç OLED HDR ekran gerçekten güzel bir şey. 458 ppi ile bu ekran, ister fotoğraf çekiyor, ister video akışı yapıyor, ister sadece mesaj gönderiyor olun, neredeyse sinematik bir deneyim sunar. Çatlak bir ekran iPhone XS'inizin keyfini çıkarmanızı engelliyorsa, Ka Bilişim ile bir süre için iletişime geçin ve iPhone XS ekran onarım servislerinde maliyet tahmini yapın. Ka Bilişim 'de hızlı bir ekran değişiminden sonra, iPhone XS'niz orijinal, bozulmamış durumuna geri dönecektir.

Yerel Ka Bilişim mağazanızdayken, iPhone XS'nizi gelecekteki ekran hasarlarından korumak için temperli cam ve koruyucu kılıf seçeneklerimize göz attığınızdan emin olun.

 

iPhone XS Su Hasar Onarımı

İPhone XS'in suya dayanıklılık derecesi IP68 olmasına rağmen, bu su geçirmez olduğu anlamına gelmez. Cihazınız 30 dakikadan uzun süre iki metre suya daldırılmışsa veya normal aşınma ve yıpranma yaşadıysa, su hasarına duyarlı olabilir. Ancak endişelenmenize gerek yok! İPhone XS su hasarı onarımına ihtiyacınız varsa, yakınınızdaki bir Ka Bilişim  Cep Telefonu Onarım mağazasını ziyaret edin . Teknisyenlerimiz, cihazınızı açma, kurutma, kalıcı olarak hasar görmüş parçaları değiştirme ve cihazı test etme becerisine sahiptir.

Ka Bilişim , ekran değiştirme hizmetlerine ve su hasarı onarımına ek olarak, çeşitli diğer yaygın iPhone XS sorunlarını teşhis eder ve düzeltir . Düzeltdiğimiz diğer sorunlar arasında boğuk ses, bozuk kameralar, zayıf pil ömrü ve yazılım sorunları bulunur.

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.