Samsung Galaxy A11 SM-A115F Lcd Ekran Dokunmatik Touch

By admin
1
(1)
0 325
1 Sold
10 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

Samsung Galaxy A11 Onarım Hizmetleri

Samsung Galaxy A11 sahibi iseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir Galaxy A11 onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. Galaxy A11 cihazınız ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, KA BİLİŞİM, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca, Galaxy A11 cihazınızı KA BİLİŞİM 'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Şubat 2018'de duyuruldu ve Mart 2018'de piyasaya sürüldü. 6.2 inç ekran, çift diyafram açıklığı, AR emoji ve çok daha fazlasını sunuyor. Net sesi, önceki Galaxy telefonlarından 4 kat daha fazla olan saf sesiyle mükemmel ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Akıllı Tarama artık karanlık veya parlak ışıkta bile cihazınızın kilidini açmanıza izin veriyor. Hasar veya yazılım aksaklıklarının A11 cihazınızın keyfini çıkarmanızı engellediğini fark ederseniz, Samsung Galaxy A11 onarım hizmetleri için size en yakın ka mağazasına bağlı olarak .

 

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Tamiri

Muhteşem HD ekran, telefonunuzun kilidini anında ve zahmetsizce açmak için Iris Tarayıcı ve Yüz Tanıma'yı kullanabileceğiniz sonsuzluk ekranında sergileniyor. Akıllı Tarama özelliği artık karanlıkta veya parlak ışıkta olsanız bile cihazınızı açmanıza izin veriyor. Yanlışlıkla telefonunuzu düşürürseniz ve ekranınız bu özellikleri kullanmanıza engel olacak şekilde parçalanırsa, hızlı ve kaliteli bir cihaz onarımı için yerel KA BİLİŞİM mağazanıza gidin. Ekibimiz, cihazınızı hızlı bir şekilde tamir edecek donanıma sahiptir!

 

Samsung Galaxy Note 8 Su Hasarı

Şapır şupur! Galaxy Note 8, derecelendirmesiyle su sıçramalarına, sıvı dökülmelerine ve yağmura sorunsuz bir şekilde karşı koyar. Bununla birlikte, cihazınızın potansiyel sıvı hasarı nedeniyle optimum performans göstermediğini düşünüyorsanız, cihazı KA Cep Telefonu Onarım'daki profesyonellere götürün. Hasar görmüş Galaxy Note 8 veya Galaxy unuz için ücretsiz, taahhüt içermeyen bir onarım tahmini almak için size en yakın KA BİLİŞİM konumu ile iletişime geçin!

  • Kemal Ayhan

    Kemal Ayhan

    ka bilişim
    10 aylar önce Reply

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.