Samsung Galaxy Note 8 Ekran cam değişimi bursa tamiri servisi

By admin
0
(0)
0 331
1
10 aylar önce

İLETİŞİM: 0532 799 1354

Samsung Galaxy Note 8 Onarım Hizmetleri

Samsung Galaxy Note 8 sahibi iseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir Galaxy Note 8 onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. Galaxy Note 8 cihazınız ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, KA BİLİŞİM, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca, Galaxy Note 8 cihazınızı KA BİLİŞİM 'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Şubat 2018'de duyuruldu ve Mart 2018'de piyasaya sürüldü. 6.2 inç ekran, çift diyafram açıklığı, AR emoji ve çok daha fazlasını sunuyor. Net sesi, önceki Galaxy telefonlarından 4 kat daha fazla olan saf sesiyle mükemmel ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Akıllı Tarama artık karanlık veya parlak ışıkta bile cihazınızın kilidini açmanıza izin veriyor. Hasar veya yazılım aksaklıklarının Note 8 cihazınızın keyfini çıkarmanızı engellediğini fark ederseniz, Samsung Galaxy Note 8 onarım hizmetleri için size en yakın ka mağazasına bağlı olarak .

 

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Tamiri

Muhteşem HD ekran, telefonunuzun kilidini anında ve zahmetsizce açmak için Iris Tarayıcı ve Yüz Tanıma'yı kullanabileceğiniz sonsuzluk ekranında sergileniyor. Akıllı Tarama özelliği artık karanlıkta veya parlak ışıkta olsanız bile cihazınızı açmanıza izin veriyor. Yanlışlıkla telefonunuzu düşürürseniz ve ekranınız bu özellikleri kullanmanıza engel olacak şekilde parçalanırsa, hızlı ve kaliteli bir cihaz onarımı için yerel KA BİLİŞİM mağazanıza gidin. Ekibimiz, cihazınızı hızlı bir şekilde tamir edecek donanıma sahiptir!

 

Samsung Galaxy Note 8 Su Hasarı

Şapır şupur! Galaxy Note 8, derecelendirmesiyle su sıçramalarına, sıvı dökülmelerine ve yağmura sorunsuz bir şekilde karşı koyar. Bununla birlikte, cihazınızın potansiyel sıvı hasarı nedeniyle optimum performans göstermediğini düşünüyorsanız, cihazı KA Cep Telefonu Onarım'daki profesyonellere götürün. Hasar görmüş Galaxy Note 8 veya Galaxy unuz için ücretsiz, taahhüt içermeyen bir onarım tahmini almak için size en yakın KA BİLİŞİM konumu ile iletişime geçin!

Yorum bulunamadı.

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.