Samsung Galaxy Z Flip 5G Onarım Ekran Cam Değişimi

By admin
0
(1)
0 317
1
SKU-G8J6F2L9
10 aylar önce

İletişim: 0532 799 13 54

Samsung Galaxy Z Flip 5G Onarım Hizmetleri

Samsung Galaxy Z Flip 5G'ye sahipseniz, kesinlikle güvenebileceğiniz güvenilir bir Galaxy Z Flip 5G onarım servisine sahip olmak içinizin rahat etmesini sağlar. Galaxy Z Flip 5G'niz ekran onarımından pil değişimine kadar herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, CPR, işi hızlı ve sorunsuz bir şekilde doğru şekilde yapmak için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca, Galaxy Z Flip 5G'nizi CPR'ye satabilir veya mağazalarımızda bulunan çok sayıdaki ikinci el cihazlardan biri ile takas edebilirsiniz.

Ağustos 2020'de Samsung, popüler Galaxy Z Flip'ini yükseltti, böylece artık paylaşabilir, oynayabilir ve daha fazlasını daha hızlı yapabilirsiniz! Yepyeni 5G yetenekleri, esnek ekranı ve çift bataryası ile bu telefon, ellerini kullanan herkesi etkileyecek. Yeni cihazınızın en iyi şekilde kalmasını sağlamak için, tüm Samsung Galaxy Z Flip 5G onarım ihtiyaçlarınız için CPR Cep Telefonu Onarım uzmanlarına güvenin .

 

Samsung Galaxy Z Flip 5G Ekran Tamiri

Galaxy Z Flip'in en dikkat çekici özelliğinin katlanma özelliği olduğu tartışılmaz. Bu Galaxy modeli, çantanıza veya jean cebinize kolayca sığan göz alıcı, kompakt bir tasarım için uygun şekilde ikiye katlanır. Ayrıca daha da gelişmiş izleme keyfi için çarpıcı renk kalitesine, en aza indirgenmiş çerçevelere ve azaltılmış mavi ışığa sahip 6,7 inç AMOLED ekrana sahiptir.

Böylesine etkileyici bir görünümle, istediğiniz son şey bir damlanın yeni Galaxy'nize zarar vermesidir. Hazır olun ve akıllı telefonunuzu ekran hasarı onarım seçenekleriyle koruyun. İster küçük bir çizik ister kırık bir ekran olsun, yerel CPR mağazası teknisyenleriniz size her zaman zamanında Samsung Galaxy Z Flip 5G ekran onarımları sağlamaya hazırdır.

 

Samsung Galaxy Z Flip 5G Su Hasar Onarımı

Gelişmiş ekran özellikleriyle birlikte gelse de Galaxy Z Flip 5G su geçirmez değildir. Çoğu Samsung telefonu gibi, kazara dökülmelere kolayca dayanabilir; ancak, orta ila şiddetli su hasarını gidermek için tasarlanmamıştır. Neyse ki, CPR, kaliteli Samsung Galaxy Z Flip 5G su hasarı onarım çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Akıllı telefonunuzun çalışmasının nedeninin sıvı hasarından şüphelenirseniz, hızlı ve uygun fiyatlı servis için en yakın CPR mağazasına gidin. 

Muhtemelen her gün Samsung Galaxy Z Flip 5G'ye güveniyorsunuz! CPR Cep Telefonu Tamirindeki onarım teknisyenleri, cihazınızın yepyeni gibi görünmesini ve çalışmasını sağlamak için çeşitli akıllı telefon sorunlarını ele almaya yetkilidir. Ve en iyisi, her onarım sınırlı bir ömür boyu garantiyle geri alınır . Ücretsiz onarım tahmininize başlamak için bugün yakındaki mağazanızla iletişime geçin.


Kaça mal olacak?

CPR Cep Telefonu Onarımında, Samsung Galaxy Z Flip 5G onarım hizmetleri bir kol ve bir bacağa mal olmaz. Hizmetlerimiz hızlı, güvenilir ve en önemlisi ekonomiktir. Hasarın türüne ve Samsung cihazınızdaki hasarın boyutuna bağlı olarak onarım masrafları değişiklik gösterir. Samsung Galaxy Z Flip 5G onarım hizmetlerinizle ilgili ücretsiz bir tahmin için lütfen .

Galaxy Z Flip 5G'nizi Onarabiliriz

 • Aynı Gün Onarım
 • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
 • Yalnızca Yüksek Kaliteli Parçalar
 • Özel Eğitimli Personel
 
 • Ücretsiz Tahminler
 • Mevcut Cihazınızı Satın Al / Sat / Takas Et
 • Yerel servis
 • Ömürboyu kısıtlı garanti
 • bursa Telefon Tamiri
  Ön Cam değişimi sadece iç ekran da ve dokunmatik de sorun olmadığı durumlarda yapılabilmektedir. bilgi için 0532 799 1354
  10 aylar önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.